Hakkımızda

Yıldız Makine 1998 yılında Çorlu’da kurulmuş olup, 35 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeli çalışanları ile sadece kumaş boyama makinaları üretimine odaklanmıştır.

Üretimlerini 3.500 m² kapalı, 11.000 m² açık alanda Çorlu’da sürdüren şirketimizin kuruluşundan bu yana tek odak noktası kalite ve müşteri memnuniyeti olmuştur.

Üretiminin %70’ini ihraç eden firmamız, girdiği pazarlarda adından sıkça söz ettirmiş, güven vermiş ve arkasında mutlu müşteriler bırakmıştır.

En iyi bildiğini yap, en iyi şekilde yap mottosunun benimseyen YILDIZ, ürün portföyünü sadece tek bir makine ile sınırlandırmış ve bu konuda uzmanlaşmıştır.

Tecrübe ve deneyimlerimizi ilerleyen teknoloji ile birleştirmeye devam ederek her zaman kaliteli, sürekli gelişen ürünler sunmaya sizlerin de desteğiyle devam edeceğiz.

Vizyon

Tekstil makineleri sektöründe ülkemizde ve yurt dışında gelişen en yeni ve doğru teknolojilere hızla uyum sağlayarak optimum çözümler sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket olmak, makine üretim konusunda kaliteden taviz vermeden ülkemizin parlayan yıldızı olmaktır.

Vision

It is to be a company coring the customer satisfaction and offering optimum solutionsadapting quickly the newest and the truest the technology both stateside and abroad at the sector of textile machines and also to be the shining star of Turkey about the machine manufacture without abondon from quality

Misyon

Daima en verimli ve en kaliteli boyama makineleri üretmek arzusunu her koşulda muhafaza edecek olan firmamız, sektörün hak ettiği kaliteli hizmet alanında da daha birçok yeniliğin altına imza atabilmek adına AR&GE öncülüğünde büyük bir dinamizm ile ve yorulmak bilmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Makina üretmeyi seviyoruz. Bu işi severek yapmamız bu misyonun bize yüklediği doğruluktur.

Philosophy

Our firm that will sustain in all conditions the manufacturing wish forever the most efficient and the finest quality the dyeing machines, mantains the studies with a big dynamism and energy by means of RESEARCH&DEVELOPMENT activities for putting signature to further novelties at quality service area to be deserving of the sector. We like manufacturing the machine. Making coressively this job is the integrity of responsibility of our mission.